UAB TARANTINAS – jauna ir ambicinga įmonė, kuri specializuojasi metalo prekybos bei metalinių konstrukcijų gamybos srityje.

Pagrindinė veikla – metalų, metalo dirbinių mažmeninė ir didmeninė prekyba, metalo konstrukcijų ir konstrukcinių dalių gamyba, metalo pjaustymas ir kapojimas. Asortimentą sudaro dažniausiai statybose ir su tuo susijusiose pramonės srityse naudojamos plienų markės ir profiliai.

Metalo produkcija  gaminama iš kokybiško metalo, kas leidžia garantuoti aukštą gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą. Įmonės produkcija operatyviai gaminama pagal individualius užsakymus, pagal technines galimybes prisitaikant prie kliento poreikių.

Mes siekiame padėti užsakovams įgyvendinti standartiškus ar išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus pasitelkiant įvairias metalo rūšis. Priimdami vis naujus užsakovų iššūkius kaskart augame ir tobulėjame, randame būdų, kaip įgyvendinti iš pažiūros itin sudėtingus planus. Už suteiktas progas ir pasitikėjimą esame dėkingi savo klientams, todėl stengiamės jų nenuvilti ir smulkmeniškai išpildyti tikslius pageidavimus. Laksčiai reaguojame į naujoves, galime patarti su mūsų kompetencija susijusiais klausimais, kaip geriau įgyvendinti vieną ar kitą sumanymą, tačiau galutinį variantą nusprendžia pats klientas. Taip planuojami drąsūs projektai, padedantys sukurti geriausiai užsakovo charakterį ir pomėgius atspindintį namų interjerą.

SERTIFIKATAI

MŪSŲ KOMANDA

VLADIMIRAS BUKATENKO

DIREKTORIUS

Didelę patirtį ir puikius įgūdžius turintis direktorius. Geba kuruoti didelę žmonių komandą ir prisiimti atsakomybę už darbų atlikimą laiku.

El. paštas: vladimiras.b@tarantinas.lt
Tel. Nr: +370 63845555

GINTARĖ ADOMAITYTĖ 

BUHALTERĖ

Atsakinga ir puikiai išmananti savo darbą komandos narė. Tvarko visus, su finansais susijusius klausimus, padėdama tiek įmonei, tiek klientui rasti abipusiai naudingus sprendimus.

El. paštas: info@tarantinas.lt
Tel. Nr.: +37064879386

KARJEROS GALIMYBĖS
0
METAI PATIRTIES
0
VNT PAGAMINTOS PRODUKCIJOS
0
TONŲ METALO GAMINIŲ
0
SĖKMINGŲ SANDORIŲ

MŪSŲ PARTNERIAI IR KLIENTAI